Drawings – Registered Participants

Name Country Dojo Grade Sayonara party
Akila Asteria Greece Athens Kendo Club 4 Dan Ladies Ind. Team Yes
Arvanitis Iakovos Greece Athens Kendo Club 2 Kyu Men Ind. Team Yes
Dellis Spyros Greece Athens Kendo Club 2 Kyu Men Ind. Team Yes
Diamantis Periklis Greece Athens Kendo Club 2 Dan Men Ind. Team Yes
Koutsogiannis Giannis Greece Athens Kendo Club 2 Dan Men Ind. Team Yes
Mamatas Christos Greece Athens Kendo Club 2 Kyu Men Ind. Team Yes
Maniatakos Dimitris Greece Athens Kendo Club 4 Kyu Men Ind. Team Yes
Mavromatidi Marianna Greece Athens Kendo Club 2 Dan Ladies Ind. Team Yes
Mourtzakis Nikos Greece Athens Kendo Club 3 Dan Men Ind. Team Yes
Belomatis Nikos Greece Athens Kendo Club 1 Dan Men Ind. Team Yes
Tzouritsits Hana Greece Athens Kendo Club 3 Kyu Ladies Ind. Team Yes
Tsoukalas Dionisis Greece Athens Kendo Club 1 Dan Men Ind. Team Yes
Fitzgerald Jonathan Greece Athens Kendo Club 6 Dan Men Ind. Team Yes
Widdows Thomas United Kingdom Manchester 4 Dan Men Ind. Team Yes
Lam Andrew United Kingdom Tora 5 Dan Men Ind. Team Yes
Knight Emily United Kingdom Manchester 4 Dan Ladies Ind. Team Yes
Parker Craig United Kingdom Manchester 1 Dan Men Ind. Team Yes
Li Wan Po Juliette United Kingdom Manchester 3 Dan Ladies Ind. Team Yes
Yutaka Matsubayashi Japan Gold Saints 4 Dan Team
Tadafumi Yukimasa Japan Gold Saints 3 Dan Team
Toru Izumi Japan Gold Saints 4 Dan Team
Reo Tanaka Japan Gold Saints 4 Dan Team
Yusaku Izawa Japan Gold Saints 5 Dan Team
Hoflehner Manuela Austria KendoLinz 4 Dan Ladies Ind. Team Yes
Praxmarer Cornelius Austria KendoLinz 3 Dan Men Ind. Team Yes
Katsantoni Anastasia Greece Peristeri Kenyuukai 1 Kyu Ladies Ind. Yes
Rapakoulias Andreas Greece Peristeri Kenyuukai 1 Kyu Men Ind. Yes
Konstantakis Zacharias Charalampos Greece Peristeri Kenyuukai 2 Kyu Men Ind. Yes
Nishida Kotaro Japan Peristeri Kenyuukai 6 Dan Men Ind. Yes
Karagiannis Apostolos Greece Furyu 4 Dan Men Ind. Team
Karageorgos George Greece Furyu 3 Dan Men Ind. Team
Pourgianos Apostolos Greece Furyu 3 Dan Men Ind. Team
Labropoulos Aris Greece Furyu 2 Dan Men Ind. Team
Dimitrokalis Vasilis Greece Furyu 1 Dan Men Ind. Team
Dinopoulos Melina Greece Furyu 1 Kyu Team
Ganiatsou Elisavet Greece Zen Center 4 Kyu Ladies Ind. Team
Chatzimanolakis Paris Greece Fudoshin 2 Dan Men Ind. Team
Kokoroyianni Artemis Greece Fudoshin 3 Kyu Ladies Ind. Team
Karalis Averkios Greece Fudoshin 6 Kyu Men Ind. Team
Plyta Despoina Greece Fudoshin 2 Kyu Ladies Ind. Team
Aspreas Achileas Greece Fudoshin 4 Kyu Men Ind. Team
Lungu Viorel Greece Fudoshin 2 Kyu Men Ind. Team
Vlahoyiannis Thanasis Greece Fudoshin 6 Kyu Men Ind. Team
Konstantinou Triantaphillos Greece Ken Kan 4 Dan Men Ind. Team
Stamatis Thanasis Greece Ken Kan 4 Dan Men Ind. Team
Lampropoulos Spyros Greece Ken Kan 3 Dan Men Ind. Team
Foteinopoulos Panagis Greece Ken Kan 2 Kyu Men Ind. Team
Tampouratzis Panagiotis Greece Ken Kan 2 Kyu Men Ind. Team
Nikolaou Konstantina Greece Ken Kan 1 Dan Team
Sabris Tasos Greece Ken Kan 1 Kyu Men Ind. Team
Karavasilis Dimitris Greece Ken Kan 6 Kyu Men Ind. Team
Georgiou Dimitris Greece Ken Kan 1 Dan Men Ind. Team
Nikolouzos Nikos Greece Renma 5 Dan Men Ind. Team
Katsoulis Dimitris Greece Renma 4 Dan Men Ind. Team
Kioustelidis Vasilis Greece Renma 4 Dan Men Ind. Team
Maroulis Grigoris Greece Renma 1 Dan Men Ind. Team
Boubourakas Iraklis Greece Renma 1 Dan Men Ind. Team
Litras Linos Greece Renma 1 Dan Men Ind. Team
Zotos Alex Greece Renma 3 Kyu Men Ind. Team
Tsanai Cristianna Greece Renma 3 Kyu Ladies Ind. Team
Tsagarakis Markos Greece Renma 3 Kyu Men Ind. Team
Maltezou Yiouli Greece Renma 3 Kyu Ladies Ind. Team
Lekkas Nikos Greece Renma 3 Kyu Men Ind. Team
Livadaras Dimitris Greece Renma 5 Kyu Men Ind. Team
Anastasiou Thanasis Greece Renma 5 Kyu Men Ind. Team
Gazetas Spiros Massimo Greece Renma 5 Kyu Men Ind. Team
Paleologou Maria Greece Atrapos 1 Dan Ladies Ind. Team Yes
Anastasiou Chrisenia Greece Atrapos 1 Dan Ladies Ind. Team Yes
Matzaras Konstantinos Greece Atrapos 4 Dan Men Ind. Team Yes
Charbali Konstantina Greece Ronin 4 Dan Ladies Ind. Team
Koureas Grigoris Greece Ronin 4 Dan Men Ind. Team Yes
Kapnidis Panagiotis Greece Ronin 3 Dan Men Ind. Team
Mavropoulos Athanasios Greece Ronin 1 Dan Men Ind. Team
Kovcin Vladimir Serbia Makoto Kendo Club 4 Dan Men Ind. Team
Nikolic Dusan Serbia Makoto Kendo Club 3 Dan Men Ind. Team
Roglic Nikola Serbia Makoto Kendo Club 4 Dan Men Ind. Team
Milosevic Andrej Serbia Makoto Kendo Club 3 Dan Men Ind. Team
Vidakovic Milan Serbia Makoto Kendo Club 2 Dan Men Ind. Team